KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507522
nr 1550 7522
Oidentifierad konstnär. Signerad Hirsch, stilleben med apelsiner. Olja på duk, 22x33 cm, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:51:28
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr